Kontakt oss, så skreddersyr vi ditt arrangement


Mange muligheter

La oss finne lokalet for arrangementet ditt

Bookingansvarlig

Eva Solberg

Telefon: +47 90 70 99 99
E-post: eva.solberg@oslo.kongressenter.no

Arrangementskoordinator

Victoria Ihle Gjelstad

Telefon: +47 90 70 99 99
E-post: victoria.ihle.gjelstad@oslo.kongressenter.no

Salgskonsulent

Nathalie Torgersen

Telefon: +47 90 70 99 99
E-post: nathalie.torgersen@oslo.kongressenter.no

Salgs- og markedssjef

Tina Lauritzen Brodal

Telefon: +47 90 70 99 99
E-post: tina.lauritzen.brodal@oslo.kongressenter.no

Arrangementskoordinator

Camilla Brynnilsrud Dons

I permisjon

Telefon: +47 90 70 99 99
E-post: camilla.brynnilsrud@oslo.kongressenter.no

Arrangementskoordinator

June Jansrud Hanssen

I permisjon

Telefon: +47 90 70 99 99
E-post: june.jansrud@oslo.kongressenter.no

Våre

Åpningstider

Vår bookingavdeling holder åpent alle hverdager fra kl. 08.00–16.00.

Du kan kontakte oss på +47 90 70 99 99 eller på e-post booking@oslo.kongressenter.no

Booking

08.00 - 16.00
Eller ta kontakt

Skal du besøke Oslo Kongressenter?

Youngs gate 21
0181 Oslo

Buss 800m til bussterminalen

Tog 700m til togstasjonen

Fly Nærhet til Oslo Lufthavn